Hasta Yorumları

SM Hair Clinic tarafından tedavi edilen hastalarımızın tedavi hakkında söyledikleri ve değerlendirmeleri.

 • Saç ektirmeye gelmeden önce çok tereddüt etmiştim, fakat işlemden gayet memnun kaldım, verilen hizmet çok güzeldi. Ekip arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum şuana kadarki süreçten çok memnun kaldım.

  Mehmet Yaşar
 • Tavsiye üzerine saç ektirmeye geldim genel olarak saçımın gorunumden memnunum vedat beyin ilgisi ekibin sıcak kanlılığı süreçte içinizin rahatt etmesini sağlıyor odalar gayet temizdi ilgi ve alakalılardı çok teşekkürler herkese herkesin emeğine sağlık.

  Şükrü Yıldız
 • Araştırmalar sonucunda saç ekimi yaptırmak için doğru yerin burası olduğuna karar verdim sonucumdan gayet memnunum ekibin tutumu doktor beyin ilgisi alakası operasyon sürecinin rahat geçmesi açısından iyi oldu teşekkürler SMhair.

  Deniz Rıdvan
 • 21/01/2021 tarihinde dhi tekniği ile yaklaşık 8 saat süren saç ekim işlemi yaptırdım. Operasyon süresi uzun gibi görünmesine rağmen ağrısız ve konforluydu.Ekim sonrası da herhangi bir ağrı oluşmadı. Emeklerinden dolayi tüm arkadaşlara teşekkür ederim.

  Kaan Deniz
 • SMhair ailesine çok teşekkür ederim çok güzel ağırlandık.oparasyonum çok başarılı geçti.iyiki yaptırmışım diyeceğime inanıyorum. Betül hanıma parantez açmak istiyorum.güleryüzüyle ilgi alakasıyla bizi mest etti. Kendisine sonsuz teşekkürler.

  Semih Şenay
Sayfayı Paylaş:

Online Saç Ekim Analizi Talep Edin

SM Hair Clinic olarak hastalarımızın güvenebileceği mümkün olan en iyi sonuçları sağlamak için en son teknolojileri kullanıyoruz. Bize iletişim bilgilerinizi bırakın, size en kısa sürede geri dönüş sağlayalım.

Ücretsiz Danışmanlık

Uzman ekibimiz, durumunuzun tamamen ücretsiz bir değerlendirmesini yapacaktır.

Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkürler! Ekibimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.