Hakkımızda

SM hair Clinic ailesi olarak hastalarımızın her şeyin en iyisini hak ettiğine inanıyoruz. Hasta odaklı yaklaşımımızı ve kusursuz kalitemizi her aşamada ortaya koyuyoruz.

SM Hair Clinic, 10 yılı aşan tecrübe ve deneyime sahip ekibiyle Türkiye'nin ve Dünya'nın önde gelen saç ekimi klinikleri arasınnda yer almaktadır ve Saç ekimi alanında her zaman en gelişmiş teknolojiyi kullanmayı, kaliteyi ve güvenilir sağlık hizmeti sunmayı bir amaç haline getirmiştir.

Kurulduğu günden bu yana 4.500’den fazla operasyonun yapıldığı SM Hair Clinic, Saç ekim uzmanı Şefika May tarafından kurulmuştur.

Günümüzde uluslararası alanda sağlık hizmeti sunmakta olan ve birçok ödüle layık görülen SM Hair Clinic’te tedavilerinizi gerçekleştirmeniz için bir çok neden bulunmaktadır.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?
Hasta konforunu ve isteklerini ön plana aldığımız sistemimizle, Avrupa ve Orta Doğu ülkeleri başta olmak üzere, dünyanın pek çok yerinden gelen hastalarımızı doğru ve güvenilir sağlık hizmetiyle buluşturuyoruz. Hasta odaklı yaklaşımımızı ve kusursuz kalitemizi her aşamada ortaya koyuyoruz. Profesyonel ekibimizin tecrübesi ve ileri teknolojimiz sayesinde başarılı saç, sakal, kaş ekimi gerçekleştiriyor ve diğer saç dökülmesi tedavilerini sunuyoruz. Operasyonlarımızda sterilizasyon ve hijyeni ön planda tutuyoruz.
Misyonumuz
SM Hair Clinic olarak en önemli misyonumuz, tüm hastalarımızın tam bir güven duygusu içerisinde kendilerini bize emanet edecekleri, isteklerine profesyonel anlamda cevap verebileceğimiz, sektöründe lider, öncü ve değerli bir Saç Ekim Kliniği olmak ve ayrıca En son teknolojiye ayak uydurarak tüm dünya ile eş zamanlı şekilde gelişmelere ayak uydurmaktır.
Vizyonumuz
Vizyonumuz, Saç ekimi alanında ulusal ve uluslararası standartlara uygun olarak hizmet sunmak ve hasta memnuniyetini esas alan, çevresine saygılı, temelinde meslek ahlakı bulunan, uluslararası bir Saç Ekim Kliniği olmaktır. Hastaları hayallerindeki gibi saçlarına kavuştururken, kalite yönetim sisteminden şaşmadan, hastaların memnuniyetini daima en üst düzeye çıkarmayı hedefliyoruz.
SM Hair Clinic

SM Hair Clinic olarak, profesyonel yolculuğumuz boyunca, sonuçları optimize etmek ve hastaları daha da memnun etmek için saç ekimi tekniklerini geliştirmeye ve yenilemeye kararlıyız.

Uzman EkipSaç ekiminiz tamamen işinde uzman sertifikalı ekip ile doktor gözetiminde gerçekleşmektedir..

Donanımlı KlinikEkim işlemlerini gerçekleştirdiğimiz kliniğimiz Avrupa standartlarına uygun donanımlı ve güvenilirdir.

Ömür Boyu GarantiSM Hair Clinic bünyesinde gerçekleştirilen tüm işlemlerimiz ömür boyu garanti kapsamındadır.

Sayfayı Paylaş:

Online Saç Ekim Analizi Talep Edin

SM Hair Clinic olarak hastalarımızın güvenebileceği mümkün olan en iyi sonuçları sağlamak için en son teknolojileri kullanıyoruz. Bize iletişim bilgilerinizi bırakın, size en kısa sürede geri dönüş sağlayalım.

Ücretsiz Danışmanlık

Uzman ekibimiz, durumunuzun tamamen ücretsiz bir değerlendirmesini yapacaktır.

Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkürler! Ekibimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.