Patientenkommentare

Was unsere Patienten, die von der SM Hair Clinic behandelt wurden, über die Behandlung gesagt und bewertet haben.

 • Saç ektirmeye gelmeden önce çok tereddüt etmiştim, fakat işlemden gayet memnun kaldım, verilen hizmet çok güzeldi. Ekip arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum şuana kadarki süreçten çok memnun kaldım.

  Mehmet Yaşar
 • Tavsiye üzerine saç ektirmeye geldim genel olarak saçımın gorunumden memnunum vedat beyin ilgisi ekibin sıcak kanlılığı süreçte içinizin rahatt etmesini sağlıyor odalar gayet temizdi ilgi ve alakalılardı çok teşekkürler herkese herkesin emeğine sağlık.

  Şükrü Yıldız
 • Araştırmalar sonucunda saç ekimi yaptırmak için doğru yerin burası olduğuna karar verdim sonucumdan gayet memnunum ekibin tutumu doktor beyin ilgisi alakası operasyon sürecinin rahat geçmesi açısından iyi oldu teşekkürler SMhair.

  Deniz Rıdvan
 • 21/01/2021 tarihinde dhi tekniği ile yaklaşık 8 saat süren saç ekim işlemi yaptırdım. Operasyon süresi uzun gibi görünmesine rağmen ağrısız ve konforluydu.Ekim sonrası da herhangi bir ağrı oluşmadı. Emeklerinden dolayi tüm arkadaşlara teşekkür ederim.

  Kaan Deniz
 • SMhair ailesine çok teşekkür ederim çok güzel ağırlandık.oparasyonum çok başarılı geçti.iyiki yaptırmışım diyeceğime inanıyorum. Betül hanıma parantez açmak istiyorum.güleryüzüyle ilgi alakasıyla bizi mest etti. Kendisine sonsuz teşekkürler.

  Semih Şenay
Seite teilen:

Online Haartransplantationsanalyse

In der SM Hair Clinic verwenden wir die neuesten Technologien, um die bestmöglichen Ergebnisse zu erzielen, auf die sich unsere Patienten verlassen können. Hinterlassen Sie uns Ihre Kontaktdaten und wir werden uns schnellstmöglich bei Ihnen melden.

Beratung

Unser Expertenteam führt eine völlig kostenlose Bewertung Ihrer Situation durch.

Danke, dass sie uns kontaktiert haben! Unser Team wird sich so schnell wie möglich mit Ihnen in Verbindung setzen.